Може да ни намерите тук http://fatedconstellations.bulgarianforum.net/

Join the forum, it's quick and easy

Може да ни намерите тук http://fatedconstellations.bulgarianforum.net/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Коментари FgPvp0C
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Търся си другарче за Semi-pra
Коментари EmptyПет Апр 14, 2017 8:09 pm by ANABELLE✘

» Le Cirque Des Reves [Spam] Vol.1
Коментари EmptyСъб Яну 14, 2017 2:41 am by malena.

» Търся си..
Коментари EmptyПон Яну 02, 2017 10:15 pm by melancholia.

» Търся си другарче за РП
Коментари EmptyПон Яну 02, 2017 9:45 pm by melancholia.

» Новини
Коментари EmptyПон Яну 02, 2017 8:58 pm by Leo Alisdair

»  Искам да сменя лик
Коментари EmptyВто Дек 27, 2016 9:37 pm by Leo Alisdair

» Кой от предишните два аватара?
Коментари EmptyПон Дек 26, 2016 9:18 pm by lost;

» Аватара или подписа на предишния
Коментари EmptyПон Дек 26, 2016 9:14 pm by chardonnay.

» Hot or Not
Коментари EmptyПон Дек 26, 2016 3:28 pm by matheo murray-

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Нед Окт 10, 2021 9:54 pm

Коментари

4 posters

Go down

Коментари Empty Коментари

Писане by Black Shadow Чет Дек 15, 2016 12:37 am

Коментари 4092336681
Black Shadow
Black Shadow

Posts : 2
Join date : 14.12.2016

Върнете се в началото Go down

Коментари Empty Re: Коментари

Писане by Alexander. Чет Дек 15, 2016 1:53 am

Ми...не. Моите искрени съболезнования за всичко, което ще прочетете в този коментар, но принципът ми "Ако ще е гарга, да е рошава" не ме остави на мира, докато не се изкажа по първия пост от нашата уважавана Сянка.

На първо място да кажа, че главно е критика, но нека бъде приета като един съвет, който с нищо не би навредил, а напротив - би могъл да помогне. Съветът ми е в няколко стъпки.
Стъпка 1:
Скъпа Сянко, би било добре да обърнеш внимание на правописа и пунктуацията си. (ако пишещият зад Сянка не е българин, то тогава да ми прости и да игнорира първа стъпка). Зная колко трудно е да си грамотен в тези трудни времена, с тези бъгави таблети и смартфони, но аз вярвам в чудеса.

Съпка 2:
Ако целта на постовете ти е да бъде интересно за всички (или поне някой), то трябва да се вложи старание. Няма как иначе. Пък и ако не  интересно, нима не се обезсмисля съществуването ти, Сянко? Все пак ти си тук да ни радваш със своята наблюдателност И остроумие, нали? Щото ако се опираме САМО на наблюдателността, пак няма смисъл, м? За какво ни е да четем преразказ от 3 думи на нещата, които сме правили (писали)? Нещо пак куца логиката.

Стъпка 3 + стъпка 4:
Обем и приоритети - две неща, които са тясно свързани и сега ще поясня защо. Значи онова, което най-много ме дразни в един форум е, когато всичко се върти около главните герои на админите. Да, да, да, знам, че на техните плещи лежи цялата форумна история и те са героите на света, те са боговете на боговете, те са невероятните звезди в небето. Наясно съм, че Лео и Силия заедно правят Слънцето, без което цялата земя ще изстине, заедно с човечеството. Но все пак! Все пак в този форум има и други хора. И някак не ми се вижда справедливо разпределено количеството редове, което се изписва за всеки един действащ герой. Като цяло обемът и абзаците не са въобще формулирани, дори като за коментар на интересен пост във фейсбук.
Според мен е справедливо да има за всеки пишещ сравително равно количество думи.

Стъпка 5:
Липсата на оригиналност. Ако някой наистина остане очарован от първата поява на Черна Сянка, ще му стисна ръката. С най-доброжелателен поглед пиша този коментар (който ще бъде навярно игнориран, изтрит, или напсуван едно хубаво в най-добрия случай).
Съветът ми в тая област може би най-трудно би могъл да се изпълни. Но все пак не мога да го пропусна. Мила Сянко, опитай се другия път да обогатиш сравненията, метафорите и изобщо да внесеш поне малка стилистична краска, че да заприличаш на достоен за уважение и обичан лош клюкарчо. Защото нямаш идея колко богат е нашият скъп български откъм именно стилистичната употреба на думите. Пък ако това да си оригинален вече е така непосилно, може винаги да се прочете някоя-друга клюкарска статия, написана то някой с по-пиперлив език. Чичко гугъл ще ти асистира вече там.

И така, спирам с монолога и ако някой е отделил време да го прочете, шапка му свалям! И благодаря за тая отдаденост.

Най-накратко съветвам Сенчицата ни да обърне внимание на следните фактори:
Грамотност. Старание. Обем. Справедливост.   Оригиналност.


Последната промяна е направена от Alexander. на Чет Дек 15, 2016 2:01 am; мнението е било променяно общо 1 път
Alexander.
Alexander.
Dreamcatcher
Dreamcatcher

Posts : 114
Join date : 12.12.2016

Върнете се в началото Go down

Коментари Empty Re: Коментари

Писане by Brooklyn Alisdare Чет Дек 15, 2016 1:59 am

Е все си мисля, че след този коментар и аз лично не бих седнала да пиша каквото и да е било друго хдд
Brooklyn Alisdare
Brooklyn Alisdare
Acrobat
Acrobat

Posts : 70
Join date : 11.12.2016

Върнете се в началото Go down

Коментари Empty Re: Коментари

Писане by Alexander. Чет Дек 15, 2016 2:09 am

Brooklyn Alisdare написа:Е все си мисля, че след този коментар и аз лично не бих седнала да пиша каквото и да е било друго хдд
Аз пък вярвам в Черна Сянка и нейната отдаденост! По Коледа стават чудеса!
И аз не подценявам Сянката, а напротив. там има някакъв потенциал, който си струва да бъде изкаран наяве.
Alexander.
Alexander.
Dreamcatcher
Dreamcatcher

Posts : 114
Join date : 12.12.2016

Върнете се в началото Go down

Коментари Empty Re: Коментари

Писане by Leo Alisdair Чет Дек 15, 2016 9:26 am

Alexander. написа:
Ми...не. Моите искрени съболезнования за всичко, което ще прочетете в този коментар, но принципът ми "Ако ще е гарга, да е рошава" не ме остави на мира, докато не се изкажа по първия пост от нашата уважавана Сянка.

На първо място да кажа, че главно е критика, но нека бъде приета като един съвет, който с нищо не би навредил, а напротив - би могъл да помогне. Съветът ми е в няколко стъпки.
Стъпка 1:
Скъпа Сянко, би било добре да обърнеш внимание на правописа и пунктуацията си. (ако пишещият зад Сянка не е българин, то тогава да ми прости и да игнорира първа стъпка). Зная колко трудно е да си грамотен в тези трудни времена, с тези бъгави таблети и смартфони, но аз вярвам в чудеса.

Съпка 2:
Ако целта на постовете ти е да бъде интересно за всички (или поне някой), то трябва да се вложи старание. Няма как иначе. Пък и ако не  интересно, нима не се обезсмисля съществуването ти, Сянко? Все пак ти си тук да ни радваш със своята наблюдателност И остроумие, нали? Щото ако се опираме САМО на наблюдателността, пак няма смисъл, м? За какво ни е да четем преразказ от 3 думи на нещата, които сме правили (писали)? Нещо пак куца логиката.

Стъпка 3 + стъпка 4:
Обем и приоритети - две неща, които са тясно свързани и сега ще поясня защо. Значи онова, което най-много ме дразни в един форум е, когато всичко се върти около главните герои на админите. Да, да, да, знам, че на техните плещи лежи цялата форумна история и те са героите на света, те са боговете на боговете, те са невероятните звезди в небето. Наясно съм, че Лео и Силия заедно правят Слънцето, без което цялата земя ще изстине, заедно с човечеството. Но все пак! Все пак в този форум има и други хора. И някак не ми се вижда справедливо разпределено количеството редове, което се изписва за всеки един действащ герой. Като цяло обемът и абзаците не са въобще формулирани, дори като за коментар на интересен пост във фейсбук.
Според мен е справедливо да има за всеки пишещ сравително равно количество думи.

Стъпка 5:
Липсата на оригиналност. Ако някой наистина остане очарован от първата поява на Черна Сянка, ще му стисна ръката. С най-доброжелателен поглед пиша този коментар (който ще бъде навярно игнориран, изтрит, или напсуван едно хубаво в най-добрия случай).
Съветът ми в тая област може би най-трудно би могъл да се изпълни. Но все пак не мога да го пропусна. Мила Сянко, опитай се другия път да обогатиш сравненията, метафорите и изобщо да внесеш поне малка стилистична краска, че да заприличаш на достоен за уважение и обичан лош клюкарчо. Защото нямаш идея колко богат е нашият скъп български откъм именно стилистичната употреба на думите. Пък ако това да си оригинален вече е така непосилно, може винаги да се прочете някоя-друга клюкарска статия, написана то някой с по-пиперлив език. Чичко гугъл ще ти асистира вече там.

И така, спирам с монолога и ако някой е отделил време да го прочете, шапка му свалям! И благодаря за тая отдаденост.

Най-накратко съветвам Сенчицата ни да обърне внимание на следните фактори:
Грамотност. Старание. Обем. Справедливост.   Оригиналност.

На първо място: Не знам как ще приемеш следното, но честно казано взе да ми писва.

Стъпка 1: Ако тръгнем да гледаме правописа на всички, ще се окаже че трябва да си хвърлим дипломите за средно. Да, включително и ти!

Стъпка 2: Тъй като забелязвам, че си голям/а интелектуалка/интелектуалец защо не вземеш поста ти? Нека видим какво можеш?

Стъпка 3 + стъпка 4:Когато НЕ ти харесва идеята на даден форум и факта, че историята се върти около героите на админите просто подминаваш, нали така? Мен лично, когато нещо не ми харесва го подминавам. Също така пишат една минимална бройка хора, като в форума излишно е забранено Semi-pra преди да имаш нормален пост, но всеки до толкова е свикнал с това гиф, че се хвърля на него. А гледайки гиф и пишейки нещо уж пикантно.. не се получава, ЗАЩОТО НЕ МОЖЕШ да следиш милион теми. И като твърде търпеливи ние си замълчахме за абсолютно всеки, подритнал правилото за нормално писане. Защо? Защото това ви е интересно, защото с това сте свикнали.Обещавам ти, даже ако желаеш повикай и Господари на ефира, че лично аз ще се заема с писането от героя и ще меря думите. Минимум 1000 думи за героя ти идеални ли са? Задоволително ли е ?

Стъпка 5: Усещаш ли колко нагло съсипваш, нечии труд? Не сме ли ние /тези направили форума/ да даваме съдно мнение? Изключително малоумно изказване, което ми направи лошо впечатление за теб. Начетен човек, поне за такъв се изкарваш, а мяташ някакви думи без да ти пука, че въпреки какво е написано и как и що човека е отделил време. Желая ти усмихнат ден, благодаря ти за мнението и моля те повече не спами в тази тема, когато имаш критики, се насочи в правилната тема. /все пак си начетен, образован човек/. И наистина, моля те следващия път си мери думите до някаква степен, съсипваш нечии труд.
Leo Alisdair
Leo Alisdair
Admin;Iliusionist
Admin;Iliusionist

Posts : 218
Join date : 07.12.2016

https://lecirque-des-reves.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Коментари Empty Re: Коментари

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите